وبلاگ

زنان و مردان دیابتی چگونه می توانند مشکلات جنسی را رفع کنند؟

زنان و مردان دیابتی چگونه می توانند مشکلات جنسی را رفع کنند؟

زنان و مردان دیابتی چگونه می توانند مشکلات جنسی را رفع کنند؟

زندگی با دیابت نوع 2 ممکن است در اوایل آسان نباشد و از جریان زندگی عادی خود بازگردید تغییراتی در بدن رخ می دهد که مهم ترین آن ضعف جنسی است اما با راهکار هایی مناسب میتوان این مشکل را مهار کرد و به  زندگی عادی گذشته بازگشت اولین قدم  بهبود احساسات است.دیابت ممکن است بر روی رژیم غذایی شما تأثیر بگذارد. مدیریت سطح قند خون شما ممکن است بخشی از روال روزانه شما باشد. همچنین معمول است که داروهایی مصرف کنید که ممکن است بر میل جنسی شما تاثیر بگذارد و باعث عوارض جانبی جنسی شود.خبر خوب این است که چالش های جنسی بسیار قابل درمان است. همانطور که مدیریت دیابت شما مهم است، یک زندگی سالم جنسی نیز می تواند به افزایش کیفیت زندگی شما کمک کند.
چالش های جنسی در افراد مبتلا به دیابت چیست؟
افراد در تمام سنین می توانند اختلال عملکرد جنسی را تجربه کنند. علائم مانند سن شما افزایش می یابد. تعیین دقیق علل علائم جنسی در دیابت، پیچیده است، زیرا دلایل اغلب لایه بندی شده و از فردی به فرد دیگر متفاوت است
به عنوان مثال، مارک کانادا دیابت نوع 2 را بیش از 15 سال داشته است. به تازگی، او به دلیل تغییرات شیوه زندگی بهبود یافته است.هرچند او گزارش می دهد هرگز اختلال نعوظ را تجربه نکرده است، او علاقه ای کمتر به رابطه جنسی داشته است. او این را با خستگی، استرس از کارهای سخت، درد و درد در بدنش، و دوره های ارتباط ضعیف در ازدواجش، مرتبط می کند.

زنان و مردان دیابتی چگونه می توانند مشکلات جنسی را رفع کنند؟

زنان و مردان دیابتی چگونه می توانند مشکلات جنسی را رفع کنند؟

به طور معمول، زمانی که یک بیماری مزمن مانند دیابت در ترکیب وجود دارد، بیش از یک منطقه کمک به مشکلات جنسی وجود دارد. علاوه بر علائم فیزیکی، احساسات استرسزا، تعارضات درونی و مسائل دیگر که ممکن است به مشکلات جنسی نیز کمک کند، وجود دارد.

کمک آموزشی محصولات جنسی  :

  روغن بیگر ،روغن زالو ، روغن خراطین ، لارجر باکس ، اکستندر ، این ها موارد دیگری از وسایل کمک جنسی هستند که در زندگی جنسی ما میتوانند کاربرد خوبی داشته باشند .

علائم جنسی و عملکرد مثانه نیز ممکن است نشانه ای از دیابت باشد. اگر سطح قند خون شما بالاست و به صورت غیرقابل کنترل باقی می ماند، دیابت می تواند منجر به آسیب عصبی شود که می تواند قسمت های مختلف بدن شما را شامل شود، از جمله اندام های جنسی شما.در نتیجه، ممکن است احساس بی حالی، درد و یا احساس ناخوشایندی در ناحیه تناسلی ایجاد شود.در مردان، کاهش جریان خون می تواند بر انگیختگی، جلوگیری از نعوظ تاثیر بگذارد. یک درایو جنسی پایین نیز رایج است.
با توجه به کاهش جریان خون، آسیب عصبی و یا فشارهای عاطفی، در زنان ممکن است با علائم زیر از جمله:
 

خشکی واژن
درد در هنگام رابطه جنسی
کاهش میل جنسی
 

 همراه باشد.اگر چه بسیاری از زنان ممکن است بر روی علاقه خود به جنسیت متمرکز شوند، اغلب یک مشکل فیزیکی در پشت ناسازگاری وجود دارد.

شما جمعیتی از زنان دارید که به دلیل دیابت دچار جریان خون شده اند. لورن استریچر، استاد بالینی زنان و مامایی، و مدیر پزشکی مرکز بهداشت جنسی و مرکز یائسگی در دانشگاه شمال غربی، می گوید آنها دارای مشکلات عصبی هستند که سالم نیستند.

“زنان دچار دیابت  درد بیشتری در رابطه جنسی احساس می کنند. و به عنوان یک نتیجه از همه آنها، آنها قصد کاهش میل جنسی را دارند، تا کمتر در حین رابطه درد بکشند.

چالش های جنسی قابل درمان است

اگر خبر بد درباره عوارض جانبی جنسی و دیابت این است که این عوارض رایج هستند، خبر خوب این است که آنها نیز فوق العاده قابل درمان هستند.گزینه های گوناگونی وجود دارد که هم مردان و هم زنان می توانند با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی که در زمینه سلامت جنسی تخصص دارد، کشف کنند.
برای هر کسی تغییراتی در شیوه زندگی سالم نیاز است که اغلب اولین گام در جهت بهبود کیفیت زندگی و افزایش رضایت از زندگی جنسی آنهاست. (همچنین به مدیریت قند خون کمک می کند.)مدیریت قند خون خود، فعال شدن، خوردن سالم و از دست دادن وزن، با بهبود علائم دیابت و افزایش اعتماد به نفس و انرژی همراه است.مری رابرتز، که در سال 2008 تشخیص دیابت نوع 2 خود را دریافت کرد، می گوید که تغییر رژیم غذایی و کاهش وزن، نه تنها نشانه های دیابت را کنترل می کند، بلکه باعث افزایش میل جنسی وی شده است.

به گفته وی، یک شیوه زندگی سالم مهم است، اما ممکن است برای تمام نشانه های جنسی شما در نتیجه دیابت نوع 2 شما درمان نشود. این امر به ویژه در مورد علائم مربوط به درد و اختلال نعوظ همراه است.
افراد دارای دیابت نوع 2 بیشتر در اختلال نعوظ مشکل دارند این افراد با کمک مشاوره های جنسی و محصولات بهداشتی موجود در بازار نظیر وکیوم مردانه و اکستندر به راحتی بعد از مصرف منظم حداقل به مدت 3 ماه می توانند از این مشکل رهایی بیابند. وکیوم مردانه یک دستگاه پمپ خلاء است کمک می کند خون به آسانی در آلت تناسلی جریان یابد و فرآیند نعوظ به راحتی اتفاق افتد این روش ،معتبر ترین روش درمان اختلال نعوظ به اتفاق پزشکان است. برای خرید وکیوم مردانه می توانید به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید و به صورت آنلاین سفارش دهید. توجه کنید حفظ روحیه و تمرکز در مشکلات جنسی نقش پر رنگی دارد سعی کنید اعتماد به نفس خود را بدست آورید و برای بهبود سلامت جنسی خود تلاش کنید.

کمک آموزشی محصولات جنسی  :

 روغن بیگر ، روغن زالو ، روغن خراطین ، لارجر باکس ، اکستندر و  وکیوم مردانه ، با استفاده از این وسایل و دستگاه ها میتوانید ارامش بیشتری به ذهنتان بدهید .درمان های احتمالی برای زنان


 روابط و رابطه جنسی یکی دیگر از اقدامات مفید است زیرا زوج ها به حالت مزمن رانده می شوند، و مشکلاتی نظیر کاهش میل جنسی، کاهش عزت نفس تشدید می شود کلید رهایی این  است که پزشک یا درمانگر مناسب را انتخاب کنید که متخصص در سلامت جنسی باشد و راهکارهای مناسبی را ارائه دهد. زنان مبتلا به دیابت نوع 2 به از دست رفتن میل جنسی و  احساس درد در رابطه دچار می شوند که دلیل اصلی آن خشکی واژن می باشد نسخه های موجود در دسترس هستند که می توانند خشکی واژن یا کاهش میل جنسی، مانند استروژن را درمان کنند که شامل حلقه ها ،کرم و ژل می باشد.بهترین راه حل استفاده از روان کننده ها می باشد. زنان مبتلا به دیابت نوع 2 حتما یک روان کننده در کشوی بغل تختخواب خود داشته باشند تا از معرض درد در واژن هنگام رابطه جنسی در امان باشند. توجه کنید مردان می توانند قبل از دخول از روغن زالو خراطین برای روان سازی استفاده کنند چند قطره روغن بر روی آلت خود ریخته و با دست روغن را بخش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *